Strona Główna Informacje Galeria e-mail
Na wzgórzu Na wzgórzu Na wzgórzu Na wzgórzu
POKOJE:
Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym wyposażeniem sanitarnym. Pokoje gościnne są wyposażone w telewizory.

Oraz niezależny Apartament składający się z dwóch sypialni z łazienkami, w których znajdują się drewniane łóżka oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Na miejscu znajduje się stołówka, świetlica, parking, miejsce na grilla i ognisko.

REKREACJA:
Doskonałe miejsce dla szukających ciszy i spokoju, spragnionych kontaktu z naturą i szukających odosobnienia. W bardzo starannie utrzymanym obejściu znajdą Państwo miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu, z których można podziwiać widoki na Łąki, trójmiasto i Zatokę Pucką. Do dyspozycji gości przeznaczone są rowery, spacerowe wozy konne, aby po przepięknych okolicach mogli odbywać wycieczki rekreacyjno-turystyczne.
Wieczory można miło spędzić przy kominku lub na wolnym powietrzu przy grillu, gdzie przy świetle pochodni można przyrządzić smaczne dania. Do dyspozycji gości jest też miejsce doskonałe do zabaw i biesiad przy ognisku.
Na terenie posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci: piaskownica, huśtawki, rowerki oraz miejsce do gry w piłę. Słoneczne popołudnia można spędzać w letnich kawiarenkach wśród kwiatów.

CENNIK:
Cena noclegu:
za dobę od 30 zł.

Wyżywienie:
śniadanie 10zł, obiad 18zł.
Dla dzieci zniżki.
"Na Wzgórzu" Anna Błańska :: ul. Św. Agaty 80, 84-123 Połchowo
Tel. 058 673-85-99 :: Tel. kom. 504-136-370
e-mail: nawzgorzu@turystyczny.net
Copyright © 2005 by Advert & eServer.pl. All rights reserved.